top of page
fresh (9).png

Private Club

Z Community'nin 4 senedir devam eden macerası bambaşka bir boyut kazanıyor. Bugüne kadar sunduğumuz deneyimleri daha üst boyutlara taşımak, Türkiye ve Dünya'nın en etkili ve etkisi yüksek gençlerini bir araya getirip onlara, onlarla benzersiz fırsatlar sunmak için katılımın sadece belirli elemelerden geçerek mümkün olduğu private club kolunu başlatıyoruz.

*Private Club başvuruları sürekli açık! Herkesin sınırsız başvuru hakkı var. Olumlu dönüş alamadıysan 1 ay sonra tekrar başvurabilirsin.

Özel Etkinlikler

Z Community & Agenzy tarafından düzenlenecek private club özel etkinliklerine katılma ve düzenleme hakkına sahip olacaksın.

Şirket & Üst Düzey Yönetici Buluşmaları

Private Club üyelerine özel yapacağımız ve Agenzy networkünde olan şirketler sayesinde şirketlerle ve üst düzey yöneticileriyle buluşabileceksin.

Erken Erişim

Z Community ve partnerlerinin düzenlediği organizasyon ve programlara, özelliklere erken erişim sağlayabileceksin.

Davetler & Galalar

Yaptığımız partnerliklerle ve bize gelen davetlerle girilmesi zor etkinliklere, davetlere ve galalara ücretsiz veya öncelikli katılabileceksin.

Burslar

Private Club üyeleri için yapılan anlaşmalar sayesinde, topluluğa katkına bağlı olarak değişen oranlarda burslar alabileceksin.

Geniş Network

Private Club içindeki kaliteli ve zengin network ağının yanı sıra, Z Community'nin erişimindeki kişilerle bağlantı kurma fırsatı yakalayacaksın.

bottom of page