top of page

Projeler & Etkinlikler 

Bu sayfada bu zamana kadar düzenlediğimiz etkinliklerimizi ve projelerimizi görebilirsiniz!

Black and White Minimalist Globe Illustration Foreign Language Course Logo (1).png

Gelenekselleşen ve etkisini kaybeden pahalı danışmanlık sistemlerini bir kenara bırakın. Dünya'nın en iyi üniversitelerinden, sizlerle aynı yoldan çok kısa süre önce geçmiş, nitelikli koçlarımızla hizmet veriyoruz.

Gelin çok daha kaliteli bir hizmeti, herkese erişilebilir kılalım.

"Yapamazsın" diyenlere inat "yapanlar" dan öğrendiğimiz, onların hatalarından dersler çıkartarak başarının güzelliğinin ardındaki olumsuz durumları ve zorlukları irdelediğimiz muhteşem konuklarla birlikte olacağız. 

Blue White Minimalist Modern Bussines Icon Event Podcast Logo (12).png
2. Dönem başvurularımız kapandı !.png

English Buddy

English Buddy; akran öğrenimini arttırmak, hayatlara dokunabilmek ve nesiller arası bağları güçlendirmek için 2022’nin şubat ayında başlattığımız bir sosyal sorumluluk projesidir. Ders içeriklerimizi, 5 kişilik öğrenci gruplarının eğlenerek ve konuşarak İngilizce öğrenmelerine ve İngilizce'yi yaşamlarının bir parçası hâline getirmelerine yönelik hazırladık. Eğitmenlerimiz, "speaking, vocabulary ve grammar" gibi, öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre ders içeriklerini üretip belirlemektedir. 

imZa (1).png

İmza Dergisi; Z kuşağından gençlerin bir araya gelerek yetkin oldukları alanlarda yazılar yazdıkları bir dergi. Şu zamana kadar “Z yazarsa imZasını atar” ilkesinden kopmayarak on dokuz sayı yayımladığımız dergimizde doğa bilimleri, gündem, sanat ve daha başka birçok alanda yazdığımız yazıların yanı sıra her sayımızda bizlere yön veren, gelecek kuşaklara örnek olabilecek önemli şahsiyetlerle röportaj yapma fırsatı elde ediyoruz. Dergimiz sadece bununla da kalmayarak yazar ekibimizin istekleri doğrultusunda yeni alanlara da yer veriyor ve o alanların sürdürülebilirliğini sağlayarak derginin içeriğini zenginleştiriyor. Şu an ekibimizde elliyi aşkın yazarla çalışıyor ve ekipçe dergimiz kitlesini daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Kısacası hepimiz yazıyor ve her sayımıza imzamızı atıyoruz.

WhatsApp Image 2022-08-31 at 18.02.45.jpeg

Dijital Pazarlama ve İçerik Üretimi Zirvesi

Müge Akgüneş ve Rana Yılmaz katılımlarıyla düzenlediğimiz "Z Community Dijital Pazarlama ve İçerik Üretimi Zirvesi" etkinliğimiz 70'den fazla bu alanlara meraklı Z Kuşağından genç ile birlikte yapıldı!

Yurtdışı Eğitim Zirvesi

2022’nin şubat ayında gerçekleştirdiğimiz “Take Me Abroad” yurt dışı eğitim zirvemizde Almanya, İtalya, Amerika, Hong Kong, Hollanda ve İngiltere’den; elçilikleri, danışmanlıkları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerini ağırladık. Elçilik ve danışmanlıkların ülke ve okullar ile ilgili sunumları; Harvard, Oxford ve Maastricht gibi okullardan öğrencilerin sohbetleri ile 8 saat süren zirvemize 1000 kişinin üzerinde başvuru aldık. Aynı zamanda "essay" yazma atölyesi, burslar ve başvuru basamakları ile ilgili atölyeler gerçekleştirdik.

274193033_329987975724586_7619084205453789137_n.jpg
WhatsApp Image 2022-09-13 at 21.09.37.jpeg

HOP Sürdürülebilirlik Zirvesi & Mini Ideathon

HOP ile CMO Ahmet Batı'nın katılımyla EU Mobility Week onaylı "Sürdürülebilirlik Zirvesi" etkinliğimizi gerçekleştirdik. Devamında yaptığımız ideathon ile HOP'un sosyal medya dilinin nasıl olması gerektiği konusunda beyin fırtınaları yaparak Ahmet Bey'e ilettik.

Hypers ile Yeni Medya Girişimciliği

Yeni Medya alanında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olan Hypers New Media şirketinde CEO Tolga Akış ile samimi ve oldukça bilgilendirici bir sohbet yaşadık. Katılımcılarımızdan 1000 kişinin Hypers Academy bursu kazandığı etkinliğimize başvuran kişi sayısı ise 2000'den fazlaydı!

IMG_9503.JPG
IMG_6827.jpg

Insider ile "1 Milyar Dolarlık Şirket Nasıl Kurulur?" 

Türkiye'nin sayılı Unicorn şirketlerinden olan İnsider şirketinde yaptığımız etkinlikte şirketin nasıl bir iş modeli ile çalıştığını öğrenme fırsatı edindik. İnsider CEO'su Hande Çilingir ile oldukça samimi bir sohbet fırsatı da yakalamış olduk. Gelenekselleşen Speed Networking etkinliğimiz ile katılımcılarımızın tanışmalarını ve fikir alışverişi yapmalarını sağladık.

bottom of page