top of page

Projelerimiz

Bu sayfada bu zamana kadar düzenlediğimiz etkinliklerimizi ve projelerimizi görebilirsiniz!

Yapamazsın Podcast

"Yapamazsın" diyenlere inat "yapanlar" dan öğrendiğimiz, onların hatalarından dersler çıkartarak başarının güzelliğinin ardındaki olumsuz durumları ve zorlukları irdelediğimiz muhteşem konuklarla birlikte olacağız. 

Bu buton yapamazsına gidiyoor!

Blue White Minimalist Modern Bussines Icon Event Podcast Logo (12).png
274760253_1601267410272452_5755313488151317953_n.jfif

English Buddy

English Buddy; akran öğrenimini arttırmak, hayatlara dokunabilmek ve nesiller arası bağları güçlendirmek için 2022’nin şubat ayında başlattığımız bir sosyal sorumluluk projesidir. Ders içeriklerimizi, 5 kişilik öğrenci gruplarının eğlenerek ve konuşarak İngilizce öğrenmelerine ve İngilizce'yi yaşamlarının bir parçası hâline getirmelerine yönelik hazırladık. Eğitmenlerimiz, "speaking, vocabulary ve grammar" gibi, öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre ders içeriklerini üretip belirlemektedir. 

İlk dönemimizde 235 öğrenciye ve 47 gönüllü eğitmene ulaştık, 500 saate yakın eğitim gerçekleştirdik. İleride daha çok sayıda gönüllü liseli/üniversiteli eğitmenlere ve ilkokul/ortaokul çağındaki öğrencilere ulaşmayı hedefliyoruz. 
 

Take Me Abroad

2022’nin şubat ayında gerçekleştirdiğimiz “Take Me Abroad” yurt dışı eğitim zirvemizde Almanya, İtalya, Amerika, Hong Kong, Hollanda ve İngiltere’den; elçilikleri, danışmanlıkları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerini ağırladık. Elçilik ve danışmanlıkların ülke ve okullar ile ilgili sunumları; Harvard, Oxford ve Maastricht gibi okullardan öğrencilerin sohbetleri ile 8 saat süren zirvemize 1000 kişinin üzerinde başvuru aldık. Aynı zamanda "essay" yazma atölyesi, burslar ve başvuru basamakları ile ilgili atölyeler gerçekleştirdik.

274193033_329987975724586_7619084205453789137_n.jpg
Mart 2022_edited.jpg

İmza Dergisi

İmza Dergisi; Z kuşağından gençlerin bir araya gelerek yetkin oldukları alanlarda yazılar yazdıkları bir dergi. Şu zamana kadar “Z yazarsa imZasını atar” ilkesinden kopmayarak on dokuz sayı yayımladığımız dergimizde doğa bilimleri, gündem, sanat ve daha başka birçok alanda yazdığımız yazıların yanı sıra her sayımızda bizlere yön veren, gelecek kuşaklara örnek olabilecek önemli şahsiyetlerle röportaj yapma fırsatı elde ediyoruz. Dergimiz sadece bununla da kalmayarak yazar ekibimizin istekleri doğrultusunda yeni alanlara da yer veriyor ve o alanların sürdürülebilirliğini sağlayarak derginin içeriğini zenginleştiriyor. Şu an ekibimizde elliyi aşkın yazarla çalışıyor ve ekipçe dergimiz kitlesini daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Kısacası hepimiz yazıyor ve her sayımıza imzamızı atıyoruz.

Arkhe Eğitim Kampı

Türkiye ve Dünyadaki eğitim sisteminin sorunları, bilgiye kolayca ulaşabildiğimiz bu dönemde geleneksel eğitimin yanında neler yapılmalı gibi konuları konuştuğumuz Arkhe Eğitim Kampımız.  

WhatsApp Image 2022-08-15 at 16.50.42.jpeg
IMG_6756 (1)_edited.png

İnsider İle 1 Milyar Dolarlık Şirket Nasıl Kurulur?

Türkiye'nin sayılı Unicorn şirketlerinden olan İnsider şirketinde yaptığımız etkinlikte şirketin nasıl bir iş modeli ile çalıştığını öğrenme fırsatı edindik. İnsider CEO'su Hande Çilingir ile oldukça samimi bir sohbet fırsatı da yakalamış olduk. Gelenekselleşen Speed Networking etkinliğimiz ile katılımcılarımızın tanışmalarını ve fikir alışverişi yapmalarını sağladık.

Hypers ile Yeni Medya Girişimciliği

Yeni Medya alanında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olan Hypers New Media şirketinde CEO Tolga Akış ile samimi ve oldukça bilgilendirici bir sohbet yaşadık. Katılımcılarımızdan 5 kişinin Hypers Academy bursu kazandığı etkinliğimize başvuran kişi sayısı ise 2000'den fazlaydı!

IMG_9503.JPG
WhatsApp Image 2022-08-31 at 18.02.45.jpeg

Dijital Pazarlama ve İçerik Üretimi Zirvesi

Müge Akgüneş ve Rana Yılmaz hanımefendilerin katılımlarıyla düzenlediğimiz "Z Community Dijital Pazarlama ve İçerik Üretimi Zirvesi" etkinliğimiz 70'den fazla bu alanlara meraklı Z Kuşağından genç ile birlikte yapıldı!

bottom of page